Kilo wody pod stopą

10 dni na jachcie powyżej 20m – gwarantowane 100h+ Gedania sierpień 2021

  • 18.03.2021 1027

10 dni na ekspedycyjnym szkunerze sztakslowym, podczas intensywnego rejsu szkoleniowego – brzmi dobrze? Podczas rejsu koncentrujemy się na wypływaniu jak największej liczby godzin oraz na intensywnym szkoleniu żeglarskim! Rejs przeznaczony jest głównie dla osób starających się o wyższe uprawnienia żeglarskie (a warto się pospieszyć bowiem chodzą słuchy o powrocie egzaminów na stopień Kapitana Jachtowego), ale także dla osób powracających do żeglarstwa lub dla kandydatów na Jachtowych Sterników Morskich, którzy myślą o samodzielnym prowadzeniu rejsów. 10 dni to wystarczający czas, żeby wypływać wymagany staż, nauczyć się dużo o pracy na dużym jachcie, ale jednocześnie odpocząć. Ale nie daj się zwieść będzie dużo pływania i dużo nauki – porty raczej w mniejszości.

Podczas rejsu będzie realizowany intensywny program szkoleniowy. Uczy doświadczony instruktor Royal Yachting Association i IMO. W programie: Międzynarodowe Przepisy o Zapobieganiu Zderzeniom na Morzu, Nawigacja Terestryczna, Nawigacja Klasyczna, Nawigacja Elektroniczna – choć Ci z Was którzy mnie znają to wiedzą, że ja cały czas powtarzam, że jest nawigacja jest jedna (realizowana różnymi środkami), Radiokomunikacja (w tym radio dalekiego zasięgu) i system GMDSS, Radar i AIS. Podczas wacht szykujcie się na intensywną praktykę. Szkolenie prowadzimy według sprawdzonych programów Royal Yachting Association/Maritime and Coastguard Agency włączając w to procedury mostka na dużych jachtach komercyjnych. Będzie to także idealna okazja dla uzupełnienia wiedzy dla tych, którzy myślą o certyfikacji RYA Yachtmaster Offshore.

Trasa rejsu: W zasięgu oprócz portów Polskiego Wybrzeża mamy: Niemcy (Sassnitz, Peenemunde), Szwecję (Karlskrona, Kalmar, Visby), Danię (Bornholm, a w dłuższych rejsach Kopenhagę), Łotwę (Lipawa), Estonię (Tallinn) czy nawet Finlandię (Helsinki). Oczywiście trasę wybierzemy w zależności od warunków hydro-meteorologicznych. Naszym podstawowym celem jest wypływanie ponad 100 godzin wymaganych na wyższe stopnie żeglarskie.

Termin: 13-23.08.2021 Gdynia – Gdzie się da jak najdalej – Gdynia

Cena: 2600zł (koja, ubezpieczenie, szkolenie) + 400zł (składka rozliczana po rejsie na wyżywienie, paliwo i porty)
Płatności: Płatność możemy rozwiązać na 3 sposoby po prostu wybierz jeden:
1) Całość wtedy zapłacisz 2500zł
2) Zadatek 1450zł w momencie zapisu, 1150zł do końca maja 2021
3) 3 raty: 875 przy zapisie, 875 do końca kwietnia i 850 do 15 czerwca 2021

1

Wysyłając ten formularz rezerwujesz 1 miejsce na rejsie Gedanią: 13-23.08.2021 Gdynia - (Gdzie się da daleko) - Gdynia.

Rejestrując się na rejs, poprzez przysłanie przycisku "Wyślij formularz", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia. W tym do celów stworzenia listy załogi wymaganej odrębnymi przepisami prawa. Administratorem danych osobowych jest Geographica Expeditions Michał Brennek z siedzibą w Warszawie przy ul Szanajcy 18a/34, 03-481 Warszawa, NIP 113-212-04-63.

Rejestrując się na rejs, poprzez przysłanie przycisku "Wyślij formularz", oświadczasz, że znasz i akceptujesz regulamin szkoleń oraz politykę prywatności.

Wysyłając niniejszy formularz składasz oświadczenie woli, co jest jednoznaczne z zawarciem umowy drogą elektroniczną.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right