Zintegrowane szkolenie z bezpieczeństwa Basic Safety Training wg STCW dla żeglarzy

Zintegrowane szkolenie z bezpieczeństwa Basic Safety Training wg STCW dla żeglarzy

Zintegrowany kurs bezpieczeństwa (Basic Safety Training) według standardu STCW w rzeczywistości składa się z 4 kursów, które są niezbędne do uzyskania świadectwa BST/STCW. Podczas dedykowanego żeglarzom szkolenia nauczysz się:

 • Indywidualnych technik ratunkowych
  Czyli wszystkiego co potrzebujesz, żeby opuścić bezpiecznie statek, uruchomić i obsługiwać tratwę ratunkową i przetrwać do nadejścia pomocy. Zajęcia odbywają się miedzy innymi na basenie, wiec się przygotuj (strój).
 • Technik przeciwpożarowych
  Nauczysz się gasić pożar na jachcie za pomocą różnych środków gaśniczych. Odbędziesz także ćwiczenia na poligonie przeciwpożarowym oraz w specjalnej komorze symulującej zadymioną maszynownię.
 • Elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej
  Ten kurs jest niezbędny każdemu, kto myśli o odpowiedzialnym prowadzeniu rejsów. Nauczysz się od fachowców specyfiki udzielania pomocy w warunkach morskich.
 • Bezpieczeństwa własnego i odpowiedzialności wspólnej
  Lepiej zapobiegać niż naprawiać szkody, to właśnie podczas tego kursu dowiesz się jak zarządzać załogą podczas zdarzenia morskiego oraz jak poruszać się w prawnym otoczeniu jachtu.
 • Dodatkowo dla żeglarzy wizyta w stacji Poszukiwania i Ratownictwa SAR, gdzie dowiesz się jak nas, żeglarzy i motorowodniaków postrzegają ludzie zajmujący się na co dzień ratowaniem.

Szkolenie odbywa się w renomowanym ośrodku szkolenia ratowniczego MayDay w Gdyni. Oprócz wymaganego standardem IMO programu szkolenia zrealizowane zostaną dodatkowe przedmioty tylko dla żeglarzy. Po ukończeniu kursu możesz wystąpić o wydanie książeczki żeglarskiej w Urzedzie Morskim. W najbliższych edycjach atrakcyjne bonusy!

Cena:

Po okazaniu patentu żeglarskiego cena wynosi 800PLN w pozostałych przypadkach 1000PLN

Terminy:

 1. 12-18.11.2018 Gdynia
 2. 26.11-1.12.2018 Gdynia
 3. 10-16.12.2018 Gdynia
 4. Zamów instruktora IMO (grupy > 10 osób)

Zapisy:

1

Wysyłając ten formularz rezerwujesz 1 miejsce na kursie "Basic Safety Training - Zintegrowany kurs bezpieczeństwa wg STCW".

Rejestrując się na kurs, poprzez przysłanie przycisku "Wyslij formularz", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia. Administratorem danych osobowych jest Geographica Expeditions Michał Brennek z siedzibą w Warszawie przy ul Szanajcy 18a/34, 03-481 Warszawa, NIP 113-212-04-63 oraz Ośrodek Szkoleń Ratownictwa Morskiego MAYDAY G. Szawarski Sp. k., z siedzibą w Gdyni (81-366), przy ul. Stefana Batorego 28-32. Twoje dane zostana także przekazane do Urzędu Morskiego w Gdyni w celu wydania stosownego świadectwa.

Rejestrując się na kurs, poprzez przysłanie przycisku "Wyslij formularz", oświadczasz, że znasz i akceptujesz regulamin szkoleń oraz politykę prywatności.

Wysyłając niniejszy formularz składasz oświadczenie woli, co jest jednoznaczne z zawarciem umowy drogą elektroniczną.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right