Gedania i pływy – 100h na jachcie powyżej 20m – Bergen – Gdynia

Gedania staż na jachcie powyżej 20m - 100h oraz staż na wodach pływowych
W 2018 roku wracaliśmy z Kopenhagi do domu i schroniliśmy się przed sztormem w Helu. Załoga na lądzie miała wiele radości… 😉

100 godzin na jachcie powyżej 20m i w pięknej Norwegii i do tego staż na wodach pływowych w jednym! Wyścig The Tall Ship Races 2019 Bergen – Aarhus i wspaniały festiwal żaglowców! Aż 16 dni żeglowania w towarzystwie żaglowców! A do tego bogaty program szkoleniowy pod okiem morskiego meteorologa, radiowca i instruktora RYA.

Wymagane do stażu na stopień Kapitana Jachtowego PZŻ 100h na jachcie powyżej 20m bardzo trudno zrobić w krótkim, tygodniowym rejsie. W naszym przypadku mamy gwarancję, że tyle wypływamy. A do tego porty pływowe, prądy i piękna Norwegia.

Gedania to wspaniały, duży (powyżej 20m), stalowy jacht ekspedycyjny. Zapewnia doskonałe warunki hotelowe i jest świetną jednostką na majowe, czy wrześniowe eskapady po Bałtyku. Jakość jednostki docenią zarówno osoby stawiające pierwsze kroki na morzu jak i doświadczeni żeglarze. Na zdjęciu powyżej wracamy z Kopenhagi do portu macierzystego w 2018 roku. Gedania to jednostka na której mozesz odbyć staż na dużym jachcie ale jednocześnie kameralna. Ma za sobą bogatą historię, o której na pewno nasłuchasz się podczas rejsu.

Zaczynamy w Bergen i ścigamy się w The Tall Ship Races do Aarhus. Będzie więc okazja do uczestnictwa w tym niezwykłym festiwalu i trochę emocji regatowych. Do tego atrakcje turystyczne jak Bryggen – historyczna dzielnica hanzeatycka, dom Griega czy wspaniały targ rybny. Kusi też wspaniałe oceanarium. Nie odmówimy sobie wycieczki na Fløyen (góra widokowa). Ruszymy, z flotą Tall Ship Races 2019 na południe. Wyścig kończy się w Aarhus ale po zakończeniu regat mam straszną ochotę zajrzeć do Oslo (muzeum Fram’a, Kon Tiki i łodzi Wikingów) i na pogranicze Norwesko – Szwedzkie (przepiękne szkiery). Tu pożegnamy wody pływowe i ruszymy przez Cieśniny Duńskie na Bałtyk. Aarhus, Kopenhaga, Bornholm a potem porty Polskiego Wybrzeża dadzą nam moc wrażeń – wybierzemy w zależnosci od pogody.

Rejs jest stażowo szkoleniowy, co oznacza, że kilka szkoleń będzie w programie rejsu: nawigacja na wodach pływowych, mpzzm, radiokomunikacja, praktyczna meteorologia, nawigacja elektroniczna… Pierwsza cześć rejsu to wyścig a więc praktycznie zapoznacie się z nawigacją meteorologiczną i routeingiem meteo. Sam program szkoleniowy realizowany w metodyce RYA jest wart 1700pln.

Ale połowa czasu to szkolenie podczas wacht. Ja lubię szkolić, więc jeżeli Ty chcesz się uczyć i odbyć mądry staż kapitański to na pewno będzie ku temu okazja – zarówno na zajęciach w grupie jak i indywidualnych.

Prowadzi: Kpt. Michał Brennek RYA/MCA Yachtmaster Ocean, Commercially Endorsed, Yachtmaster Instructor

Termin: 23 lipca 2019 – 8 sierpnia 2019

Trasa: Bergen – – Gdynia

Cena: 3260 obejmuje koję, szkolenie przed i w trakcie rejsu, ubezpieczenie, plus 550 składki na paliwo, porty, wyżywienie. Pierwsza płatność 2060 w momencie zapisów. Druga rata około miesiąca później. Składka płatna na pokładzie. Transport do/z miejsca zaokrętowania we własnym zakresie (pomagamy z tanimi lotami)

Przed rejsem otrzymasz zestaw lektur do zapoznania się przed wypłynięciem.

""
1
Imię i Nazwisko(wymagane)
icon-user
Telefon(wymagane)
icon-phone

Wysyłając ten formularz rezerwujesz 1 miejsce na rejsie Gedanią: Bergen - Aarhus - Gdynia The Tall Ship Races 2019

Rejestrując się na rejs, poprzez przysłanie przycisku "Wyslij formularz", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia. W tym do celów stworzenia listy załogi wymaganej odrębnymi przepisami prawa. Administratorem danych osobowych jest Geographica Expeditions Michał Brennek z siedzibą w Warszawie przy ul Szanajcy 18a/34, 03-481 Warszawa, NIP 113-212-04-63.

Rejestrując się na rejs, poprzez przysłanie przycisku "Wyslij formularz", oświadczasz, że znasz i akceptujesz regulamin szkoleń oraz politykę prywatności.

Wysyłając niniejszy formularz składasz oświadczenie woli, co jest jednoznaczne z zawarciem umowy drogą elektroniczną.

OczekiwaniaTwoje szczególne oczekiwania i uwagi
0 /
Kod zniżkowyMasz kod zniżkowy?
icon-scissors
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right