Gedania: Staż na jachcie powyżej 20m – Kopenhaga – Gdańsk

Gedania rejs jachtem powyżej 20m wrzesień

Gedania to wspaniały, duży (powyżej 20m), stalowy jacht ekspedycyjny. Zapewnia doskonałe warunki hotelowe i jest świetną jednostką na wrześniowe eskapady po Bałtyku. Jakość jednostki docenią zarówno osoby stawiające pierwsze kroki na morzu jak i doświadczeni żeglarze. Na zdjęciu powyżej wracamy w sztormowych warunkach do portu macierzystego w 2017 roku. Gedania to jednostka na której mozesz odbyć staż na dużym jachcie ale jednocześnie kameralna. Ma za sobą bogatą historię, o której na pewno nasłuchasz się podczas rejsu.
Ruszymy z Kopenhagi (dojazd we własnym zakresie – ale są bardzo tanie loty) i w zależności jak się ułoży pogoda odwiedzimy kilka portów Bałtyku Zachodniego by wreszcie ruszyć do Gdańska gdzie zakończymy rejs. Jeżeli pogoda pozwoli chciałbym odwiedzić Bornholm.

Podczas rejsu będzie okazja do szkolenia w ramach stażu kapitańskiego pod okiem instruktora RYA/IMO. Będziemy doskonalić umiejętności meteorologiczne, radarowe oraz radiowe. Zażyjemy także trochę turystyki. Nie mogę Ci zagwarantować, że uda się wypływać 100h na jachcie powyżej 20m ale kto to wie… Każdego dnia realizowany będzie program szkoleniowy, a nastepnie podczas wachty będziemy ćwiczyć to, co omówiliśmy.

Jeżeli masz pytania dotyczące rejsu zadzwoń: +48 502 92 99 92

Cena rejsu 1550 złotych plus składka 550 złotych na wyżywienie i opłaty portowe i paliwo rozliczana po zakończeniu rejsu. Swoje zainteresowanie należy potwierdzić wypełniając formularz poniżej i wpłacając zadatek w wysokości 875 złotych.

Termin: 16 – 23.09.2018
Ramowa trasa rejsu: Kopenhaga – porty Bałtyku (Bornholm?) – Gdańsk
Dojazd i powrót: We własnym zakresie (możemy się zorganizować i jechać większą grupą – zostaw taką informację w formularzu)

""
1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right