Kilo wody pod stopą

Gedania: Stavanger – Kopenhaga – staż na KJ 100h+ na jachcie powyżej 20m LOA

  • 6.03.2020 1011

We wrześniu ruszymy Gedanią ze Stavanger do Kopenhagi. W planach ponad 100h stażu na jachcie powyżej 20m i piękny akwen. Ruszamy ze Stavanger 29.08.2020, w kierunku Kopenhagi w której kończymy 5.09.2020. Po drodze dużo szkolenia, dużo pływania i trochę zwiedzania.

Startujemy w Stavanger, gdzie znajduje się parę grzechu wartych atrakcji. Po pierwsze Norweskie Muzeum Petrochemiczne, gdzie zapoznamy się nie tylko z historią wydobycia ropy ale przede wszystkim w sposób interaktywny spróbujemy różnych „zawodów” petrochemicznych. To jedna z lepiej zaprojektowanych ekspozycji a i temat niezwykle interesujący. Drugie muzeum, które znajduje się na mojej osobistej liście to Muzeum Morskie, które także jest wysoko oceniane. A wisienką na torcie będzie muzeum lotnictwa.

Wypływamy, na trudny i bardzo uczęszczany akwen, samo wejście w cieśniny duńskie da Wam wycisk w dziedzinie nawigacji i MPZZM a to nie jedyne tematy z których będziemy się intensywnie szkolić.

Po drodze zobaczymy, na co pozwoli wiatr i fala, ale podążając do Kopenhagi nie sposób nie wpaść choć na chwilę do Księcia Hamleta (malowniczy zamek, z bardzo fajną ekspozycją). Rejs kończymy w Kopenhadze, której chyba reklamować nie trzeba.

Dobra wiadomość jest taka, że do obydwu portów latają tanie linie. Rejs zaczynamy i kończymy o godzinie 1200, proszę więc planować loty z odpowiednim marginesem.

Jest to rejs szkoleniowy. Przed rejsem zostaną zbadane Twoje potrzeby szkoleniowe i zaplanujemy indywidualny program, który będziemy realizować podczas rejsu. W planach: nawigacja klasyczna, nawigacja elektroniczna (choć Ci którzy mnie znają wiedzą, że dla mnie jest tylko: NAWIGACJA bo korzystać mamy w sposób kompetentny ze wszystkich źródeł informacji nawigacyjnej), MPZZM, radar, komunikacja w tym dalekiego zasięgu i wszystkie te tematy o które zawsze boisz się zapytać ;).

Termin rejsu: Stavanger 29.08.2020 – 5.09.2020 Kopenhaga

Cena rejsu: 2500zł zawiera koję, szkolenie, ubezpieczenie. Do tego składka 600zł na wyżywienie, paliwo, porty (rozliczana pod koniec rejsu – na pewno postaramy się tak zaplanować transporty z Polski, by jak najwięcej zaoszczędzić na produktach żywnościowych – niestety Skandynawia jest bardzo droga). Na pokładzie solidarnie wpłacamy 50Euro lub równowartość jako kaucję (zwracaną na koniec rejsu).

Płatności: 1100zł w momencie zapisu jako zadatek na rejs. 700zł do 5 kwietnia, 700zł do 5 maja. Składka na burcie 600zł. Kaucja zwrotna na burcie 50Eur lub równowartość.

1

Wysyłając ten formularz rezerwujesz 1 miejsce na rejsie Gedanią: 8.05-15.05.2021 Gdynia - (Gdzie się da) - Świnoujście

Rejestrując się na rejs, poprzez przysłanie przycisku "Wyslij formularz", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia. W tym do celów stworzenia listy załogi wymaganej odrębnymi przepisami prawa. Administratorem danych osobowych jest Geographica Expeditions Michał Brennek z siedzibą w Warszawie przy ul Szanajcy 18a/34, 03-481 Warszawa, NIP 113-212-04-63.

Rejestrując się na rejs, poprzez przysłanie przycisku "Wyslij formularz", oświadczasz, że znasz i akceptujesz regulamin szkoleń oraz politykę prywatności.

Wysyłając niniejszy formularz składasz oświadczenie woli, co jest jednoznaczne z zawarciem umowy drogą elektroniczną.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right