Kilo wody pod stopą

Jachtowy Sternik Morski – kurs intensywny

  • date
  • 22.06.2014 1902
  • φ54.526  λ18.5112 

Geographica Expeditions wraz z Ośrodkiem Żeglarskim Akademii Morskiej w Gdyni zaprasza serdecznie na intensywny kurs przygotowujący do egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które szybko przyswajają wiedzę. Podczas kursu pływamy/uczymy się około 9 godzin dziennie, a wieczorami jeszcze intensywnie studiujemy (zapisz się na kurs jak najszybciej, wtedy od razu zaczniemy prace nad teorią). Kurs realizowany jest według akredytowanego programu szkoleniowego oraz systemu szkolenia PZŻ. W trakcie kursu odbędą się pływania nocne (konkurencja tego nie robi), tak więc światła poznasz nie tylko w teorii! Przećwiczymy wszystkie praktyczne elementy dowodzenia jachtem i podejmowania – niejednokrotnie trudnych – decyzji. Celem szkolenia jest przygotowanie Cię nie tylko do egzaminu ale do samodzielnego prowadzenia jachtów.

Podczas kursu na pewno uda się przemycić trochę zaawansowanej wiedzy o meteorologii i o optymalizacji drogi jachtu względem warunków meteorologicznych. Pokażę także program Expedition wykorzystywany między innymi w regatach Volvo Ocean Race, którego jestem wyłącznym dystrybutorem na Polskę.

Cena:
Cena zniżkowa: 790,00pln

Terminy:
14 lipca 2014 – 20 lipca 2014
1 września 2014 – 7 września 2014

Bear